#Komunikaty

System partnerski Sputnik Software

powrót

Masz doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania dla urzędów? Współpracujesz z klientami sektora publicznego? Dołącz do nas. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i wspólny udział w ciekawych przedsięwzięciach.

Platforma Informatyczna „Nowoczesny Urząd” stworzona przez Sputnik Software znalazła już uznanie ponad 2000 jednostek samorządu terytorialnego. Jak podkreślają klienci korzystający z oprogramowania, kluczowym elementem sprawiającym, że to właśnie środowisko stworzone przez Sputnik Software okazało się dla nich najlepszym wyborem, jest kompleksowość świadczonych usług połączona z niezawodnością dostarczanych rozwiązań.

Jak podkreśla Tomasz Maćkowiak, członek zarządu Sputnik Software „Uruchomienie programu partnerskiego jest dla nas kolejnym krokiem wpisującym się w strategię firmy, dzięki któremu będziemy mogli dotrzeć do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów.”. Firma zadba o utrzymanie wysokiej jakości dostarczanych usług, także wśród partnerów. „Jakość funkcjonowania platformy zawsze stała u nas na pierwszym miejscu, dlatego status Certyfikowanego Partnera Sputnik otrzymają tylko prawdziwi profesjonaliści” – dodaje Maćkowiak.

Program partnerski otwiera szansę dla firm działających w branży informatycznej, które chcą wejść na rynek dostarczania oprogramowania dla administracji publicznej. Działając pod skrzydłami Sputnik Software, partnerzy mają szansę zdobyć ogromne doświadczenie, ucząc się od lidera branży.

Sputnik Software przewiduje partnerstwo zarówno w zakresie wdrażania i serwisowania oprogramowania dla jednostek samorządu terytorialnego, jak i współpracy handlowej. Spółka zadba o profesjonalne przygotowanie partnerów do funkcjonowania w środowisku Platformy Nowoczesny Urząd poprzez cykliczne szkolenia zakończone certyfikacją. Firma pamięta także o swoich dotychczasowych partnerach, którzy przyczynili się do sukcesu naszych produktów. Tacy partnerzy otrzymają status „Autoryzowany Partner Sputnik”. Chęć współpracy prosimy zgłaszać poprzez formularz kontaktowy na www.sputnik.pl

Zobacz także:

Podkarpacki System e-Administracji Publicznej
Największe wdrożenie systemu EZD w polskim samorządzie.
Spotkanie z klientami na Podkarpaciu
Warsztaty dla administratorów lokalnych PSeAP.
Tryb EZD w systemie PROTON
Wydaliśmy poradnik dla użytkowników.